Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

PROČ JE CENA TAKOVÁ?

já.foto.rádio.jpg
KRITIKA JE NEGACE VYSÍLANÁ K TOMU KOHO KRITIZUJETE+její vliv pocítíte jednak vy na sobě a jednak také ten, kam kritiku cílíte! Tato silná negace se k vám brzy pak navrací a to posílená tou silou, kterou ji vysíláte vy sami!!!
Dnes jsem se setkala s názorem-kritikou ke mně vysílanou paní, jež ani netušila o co jde, a jak se to, co kritizuje vlastně dělá, takže prosím píši to zde pro všechny lidi na FB
-VŠE CO DĚLÁME JE ENERGIE, A ZA KAŽDOU VYSLANOU ENERGII DOSTÁVÁME URČITOU DÁVKU JINÉHO DRUHU ENERGIE-PLATBU ZA NAŠI REAKCI, ČINNOST,
a jestliže pracuje s touto energií a používá mnoho frekvencí karmických očistných energetických systémů, pak s TOUTO ENERGIÍ PRACUJE, A VÍ TAKÉ JAK s ní má pracovat+ví, že i toto je energetická činnost+JE tedy ODBORNÍKEM VE SVÉM OBORU,
stejně jako tomu je u jiných lidí např. Ing architekt nebo Mgr. psychologie aj., jež pracují ve vlastním oboru a jsou tam odborníky,
kdyby KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ VLIVŮ NEGACÍ A ENTIT, TEMNÝCH SIL A MAGIE, bylo TAK JEDNODUCHÉ UMĚLI BY TO VŠICHNI=KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ ENERGIÍ A PAMĚTI DUŠE!!!
Ale vzhledem k tomu, že to umí jen malé procento lidí+to se zvláštními jasnovidnými schopnostmi, JDE O ODBORNOST, KTERÁ MÁ SVOJE URČITÁ PRAVIDLA, také svá ÚSKALÍ a své PLUSY, jako v jiných oblastech a činnostech běžných v našem světě, za které běžně dostávají lidé zaplaceno. Není mi tedy zcela jasné proč si někteří myslí, že by takovýto odborník -léčitel měl léčit zcela zdarma nebo jen za to, co mu lidi dají?! NEJSME KEJKLÍŘI, ale léčitelé a šamani+každý z nás má svou cenu pro své klienty+věřte mi, že je to pak už naše odpovědnost zda cena je vysoká nebo nízká při té, které karmické zátěži+my se budeme z toho zodpovídat, pokud nebyla správně daná.

A CO JSEM PANÍ TEDY ODPOVĚDĚLA?
-nehodnotila bych být vámi to, čemu nerozumíte a nevíte jak se to dělá, PROTOŽE NIC NENÍ NIKDY A NIKDE, a to v celém Universu ZDARMA, VŽDY JE TO VÝMĚNA ENERGIÍ +KOLIK TÉ ENERGIE BUDETE MUSET ZA OČISTU ZAPLATIT JE HODNOTA A TEDY CENA ZA SLUŽBU KARMICKÉHO ČIŠTĚNÍ!!!

PROČ TOMU TAK JE?
1)NECHCI A NEHODLÁM SI NIKOHO ZAVÁZAT DO JEHO I MÉ BUDOUCNOSTI TÍM, ŽE MI BUDE DLUŽEN ENERGII ZA KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ, JEŽ U MNE PODSTOUPIL+TO DOBROVOLNĚ!!!
2) pokud já se jdu SNÍŽIT VE FREKVENCÍCH, to je vlastně "NAMOČIT SE DO NEGACÍ JINÉ OSOBY + chci jej vyvést z těchto jeho negací", pak u mne zcela jistě ten druhý za toto čištění a proces nejen energetický, bude nucen zaplatit , to je mně určité množství jiné energie ze svého dát, to ve formách peněz+jejich množství bude tak vysoké, jakou zátěž negací klient má nebo na jakou chce si zvolit+za niž mi chce dát ze svého své energie(peníze, které si prací, či jinak musel získat+dát jim určitý čas)

+věřte, že svou práci dobře znám , vím její úskalí a i to, když mne velmi nízké frekvence semelou+musím si "odpracovat i já to, co na mne uvízlo při čištění jiného, proto mám také svou cenu.

a to, co píše daná paní, si já určitě nemyslím, protože proč by se měl kdokoli-namáčet do cizích průšvihů, silných negativních shluků, či kleteb, když nemusí a ještě by to měl udělat zadarmo?
Víte, výška ceny za KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ určuje RIZIKO PRO MNE, jako pro léčitel, čím je vyšší tím je i cena vyšší. Navíc v tento čas zase jedou frekvence planety i galaxie nahoru a stále stoupající vibrace nutí všechny ty, co nemají zpracováno, aby si své závazky zpracovávali+pracovali intenzivněji, než dříve na sobě, nutí je to vlastními prožitky, situacemi, jež jsou čím dál tím více složitější, bolestivější, či nezvladatelnější-dle závazků každého samozřejmě.
-A tak,
protože i na léčiteli pak ulpívají tyto negativní vlivy "cizích negací čištěné osoby", to jen pro informaci, a navíc se pak léčitel/ šaman musí znovu+znovu po každé očistě jiných osob mnohem více čistit.
Věřte mi, že vím, co dělám za těch 17 let bych vám mohla vyjmenovat mnoho problémů, které se očistami mohou léčiteli snadno stát, a to od ulpění inkarnáta, průniků temných sil do aury léčitele, až po vtažení do cizí kletby do níž se "namočil tím, že se snížil na její úroveň + chtěl jen klienty z ní vyvést, žel kletby mívají "pojistku", aby nemohla být snadno sňata z nositele, A O TOM UŽ VĚTŠINA LIDÍ UŽ NEVÍ, STEJNĚ TAK JAKO NEVÍ, ŽE ČÍM STARŠÍ JE PROKLETÍ TÍM JE PEVNĚJI UKOTVENO V ČAKŘE, AURYCKÝCH TĚLECH, DUŠI ALE BOHUŽEL I VEPSÁNO DO DNA buněčného těla jedince.

VŠE JE TOTIŽ JEN A JEN O ENERGIÍCH + já se i nadále pak chci pohybovat v těch VYSOKOFREKVENČNÍCH KLADNÝCH TOCÍCH ENERGETICKÝCH SYSTÉMŮ UNIVERSA, a to po každé očistě jiné osoby, a pokud tedy nevíte ani princip, ani frekvenci, ANI TO, CO K TOMU POTŘEBUJI A S ČÍM TEDY PRACUJI PROSÍM ZDRŽTE SE KRITIKY, HODNOCENÍ MÉ PRÁCE.
-VÍTE určitě bych nic a nikoho nekritizovala, mohlo by se i vám snadno stejné dostavit, abyste pak pochopili na vlastním prožitku okusili o čem tu píši, navíc víte já nejsem Ježíš a neberu na sebe tedy negace jiných a za jiné nehodlám trpět a obětovat se- NENÍ TO MÝM ÚKOLEM PRO TENTO ŽIVOT, a ani se nechci za nikoho obětovat!!!
- Víte, každý si, dle vhledu na JEHO ZÁVAZKY KARMICKÝCH BLOKACÍ A DLUHŮ bude muset , dle řízeného vzestupu duše pracovat-což je řízené karmické čištění.
- CENA KARMICKÉHO PROCESU je pak množství energie, kterou je nutno ze svého zaplatit za to, že budete čištěni právě mnou. A je každého rozhodnutí, zda si nechá pomoci nebo si vše odžije na vlastní kůži, a o tom už se musí každý rozhodnout zcela sám.
Marcela Abha
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one