Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky
Terapie a očistné techniky procesů a energetické léčby jsou poskytnuty na základě dohody mezi klientem a terapeutem, podle Občanského zákoníku.

Procesy očist a energetických léčeb nejsou náhradou běžné léčby u lékaře. Účast klienta je vždy jen dobrovolná a podle jeho uvážení.

Účastník je v průběhu procesu za sebe sám zodpovědný.

Pokyny terapeuta jsou pouze návrhem, kterým se klient řídí podle svého vlastního uvážení.

Nárok na očistný proces vzniká dnem úhrady za poskytnutou očistnou terapii.

Úhrada může být mezi oběma stranami sjednána i na splátky, dohodnou-li se obě strany písemnou nebo osobní dohodou. Klient je po té povinen splátky dodržet podle vzájemné dohody.

Dojde-li k dodatečnému zrušení a odstoupení od procesu klientem, který si sám vybral,
je mu navrácen zbytek peněz až po odečtení už absolvované očisty a terapie za běžnou cenu, nikoli akční, jež jsou použity v taxe cen očistných procesů /viz sekce ceník /. Běžnou cenou se rozumí úkon při použití daného typu energetického působení za 1 sezení běžně, nikoli jako součást očisty a léčby energií.

Provozovatel si vyhrazuje právo změnit tyto smluvní podmínky, bude-li to z jeho pohledu nezbytné.
energie aury.images.jpg
PŘEDČASNÉ UKONČENÍ LÉČBY ZE STRANY KLIENTA

- pokud se klient rozhodne se ukončit proces očisty a léčby, před ukončením všech procesů sezení (před koncem uplynutí sjednané doby léčby), pak jsou mu zúčtována sezení, jež absolvoval v běžné ceně za 1 sezení

- podle toho, kolik klient absolvoval léčebných sezení, jsou mu tato zúčtována, dle BĚŽNÝCH CEN ZA 1 SEZENÍ , nikoli jako součást dané léčby!!!

-BĚŽNOU CENOU se rozumí cena za 1 hodinovou léčebno- očistnou terapii v daném působení energetických toků, které byly na klienta použity- dle oznámení průběhu sezení klientovi, jež jsou rozesílána.

Odůvodnění:

-každá energie očisty a nebo léčby je o jiné frekvenci působení na klienty, čím větší negace je na klientovi, tím vyšší toky působící energie je potřeba na klienta používat a tím déle na něj musí energie působit + tím větší zodpovědnost si na sebe bere terapeut vůči dodržení zákonů celého Universa, tato zodpovědnost spočívá v tom, že terapeut "nesmí odstranit to, co klient má zde úkolem plnění a růstu ducha" + "nesmí mu odstranit nic, co by jej po absolvování léčby posunulo, aniž by si uvědomoval toho dopady na svůj život- terapeut si tak bere na svou zodpovědnost to, že klient bude nejen poučen, ale i bude dodržovat to, co pochopil při této očistné kůře a léčbě duše", v opačném případě se karma vrací jak klientovi, tak také dopadající důsledky stíhají i terapeuta, což si žádný terapeut nevezme na své svědomí, a nebude si "cizími chybami a negacemi zanášet vlastní karmu". !!! Vzhledem k tomu je potřebné vždy dodržet termín procesu a léčby čaker, jak terapeutem, tak klientem./Marcela Abha Kunz
PŘEDČASNÉ UKONČENÍ PROCESU OČISTY DUŠE, KARMICKÝCH BLOKACÍ A ZÁVAZKŮ

Pro předčasné ukončení očisty a léčby-přepočet Akční ceny-zakoupené do běžných cen, akční ceny jsou jen v celkové léčebné kůře a nevztahují se na jednotlivá sezení, vzhledem k předčasnému požádání o ukončení procesu očisty a léčby karmických bloků a očisty od entit a ovlivnění, se vztahují jen ceny běžné, bylo tedy už uděláno:

1. sezení
-spalování negací Indickým ohněm /600,-
-zaslané texty spirit,Ho´oponopono,Očistné texty pro černou magii a kletby/500,-
2.sezení
-očista a léčba s archanděly /1500,-
3.sezení
-očista a léčba Karuna-ki (7 energetických symbolů) / 4200,-

Zasláno celkem 2x pracovní video (á 120,-) /240,-
Jasnovidné vhledy do Akášických záznamů pro každé sezení (3x 500 Kč) /1500,-

Následně je zúčtována celková cena pro daného klienta za první týden očistného procesu karmických blokací.
GDPR
Prosím přijměte ode mě informaci o ochraně vašich osobních údajů.
Vzhledem k tomu, že již v minulosti jste ode mne přijali nějakou osobní službu, či jen jste se mnou komunikovali, či mi sami sdělili své osobní údaje, ať už pro tvorbu diagnostiky aury, či pro karmické čištění a tak na základě vašich kroků jsem zpracovávala vaše osobní údaje. Díky nařízení EU začne od 25. 5. 2018 v České republice platit nové nařízení o ochraně osobních údajů.

Vsouladu s tímto nařízením Vás informuji, že vaše data, či emailovou adresu, neposkytuji žádné další třetí osobě, či firmám k následným zpracováním, Vaše data jsou uloženy v bezpečí mého archivu a shromažďuji jen a pouze pro potřeby dohodnuté osobní služby, rady, či jen dotazu. Současně je používám jen a výhradně k další možnosti Vás informovat o novinkách, akcích, či akčních cenových zvýhodněních mých služeb, jež poskytuji v souladu se živnostenským zákonem.
Chcete-li nadále být v kontaktu a mít možnost a přístup k osobním službám, které pro Vás poskytuji, odpovězte na tento email "ano" a Vaše email adresa bude znovu zařazena do mojí databáze, a při každém zaslaném newsletteru budete mít samozřejmě možnost se odhlásit ze zasílání informačních zpráv.
Děkuji Vám a přeji Vám krásný den

Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one