Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

Vysvětlení kletbického čištění

energie aury.images.jpg
JAK JE TO S OČISTOU KLETEB, UŘKNUTÍ, OVLIVNĚNÍ MAGICKÝMI RITUÁLY?

/vysvětlení pro jednu moji klientku+věřím, že mnohé vysvětlí i vám k lepšímu pochopení
očistných procesů karmických pro kletby, uřknutí a vleklé problémy, jež lidé řeší/

...Zdravím vás paní,
zasílám vám vysvětlení, o tomto kombinovaném kletbickém čištění +léčebném procesu duše, to, co popisujete totiž nedovoluje slabší proces vůbec použít, jelikož vaše problémy jsou v každém směru vašeho života a blokují vám tedy "hojnost v každém směru vašeho života, což znamená, že máte karmické závazky a blokace z minulosti zhruba tak na 75-80%, což je velmi mnoho!!!!!!! Pokud s tím nic nebudete dělat, pak se jednoduše stane, že duše si sama zaktivuje program sebe-zničení, jakmile budete mít zátěž na 90%+k tomu není tedy opravdu daleko, tohle totiž nezáleží na věku, ale na vlastním rozhodování, jednání+myšlení a toto všecko je o vibrační úrovni vaší duše, takovou úroveň budete mít také ve svém energetickém systému aury, čaker i bohu-žel i ve svých jednotlivých buňkách těla fyzického+čím větší závazky a blokace-tím nižší energie v těle a tím i nižší vibrace ve kterých plujete ve své realitě+tím větší potíže budete nucená řešit, jelikož máte k řešení mnoho chybných rozhodnutí ze své minulosti, ať už dávné nebo nynější=z tohoto vašeho života.

Kratší proces by nebyl k ničemu-jen jojo efekt, proto vám navrhuji delší ahloubkovější proces
KARMICKÉHO KOMBINAČNÍHO ČIŠTĚNÍ OD SILNÝCH NEGACÍ, KLETEB, UŘKNUTÍ,AGRESE A MAGICKÝCH VLIVŮ.

-Kratší proces nebyl by nijak účinným, proto vám navrhuji tento ucelený proces očisty a léčby duše, jež pak následně působí na všech vašich úrovních=
-duchovní, emoční, mentální, astrální,fyzické, vědomé i nevědomých programů a jejich pře-programování pomocí kódů duše-ty náleží i k tomto procesu +texty odblokace, pracovní videa+navibrování a léčba energiemi Kchuei+Karuna-ki karmických očistných energetických systémů:

-21 denní kombinační proces očisty kleteb, magie a temných sil / 13500 Kč
(také je i zde možnost platby na 2x po domluvě se mnou samozřejmě-termíny platby jsou závazné=1.těsně před léčbou a další pak do měsíce-vámi daný termín,součástí procesu je pře-kódování duše+řešení potíží pomocí programů nevědomí)

-30 denní proces kombinační kletbické očisty od vlivů magie, uřknutí a temných sil/ 15000 Kč (proces je stejný s výše popsaným, jen je delší, i zde je možnost platit na 2x po 7500,-po domluvě se mnou-termín platby je pak závazným),
a zde je popis a vysvětlení těchto procesů:

JAK TO JE S TĚMI OČISTAMI:
1.je to jen o vás+proto, pokud vy se pročistíte-kolikrát je uváděno ve vhledu na vaše blokace duše a závazky minulosti. Takže když se pročistí vaše energetické systémy-tak jste např. pročištěná tak na 80-90%, což znamená, že začínáte, jako by na nové línii svého života a svých možností!!!
2. tuto pročištěnost je nutno si neustále sama pak udržovat nebo se jen tak čas od času očistit 7 denním čištěním=1x za půl roku nebo dle potřeb, nebo pokud máte potíže znovu, což znamená, že jste si znovu vytvořila silný závazek z tohoto života a negaci je možné pročistit-pak čas od času jednorázovou očistou 21 denní-2x ročně nebo jednou za 2-3 roky, dle potřeby+potíží klienta-každý to má jiné, dle své osobní zátěže a úkolů duše.
3. vy sama pokud jste pročištěná, pak máte vysoké frekvence své energetické soustavy, což neumožní tchánovým nízkým energiím, aby na vás působil+pokud vy jemu nebudete dělat ničím zle-tedy ani myšlenkami o tom, pak ani on na vás nemá šance nijak působit-budete totiž rozpojeni!!! a každý na jiné frekvenci, ale pokud stále z toho budete mít strach, že vás bude napadat svojí energií, pak se vám vaše energetické pole bude vibračně snižovat+to pak je znovu možnost "ovlivnění jeho energiemi", takže VY SE MUSÍTE DENNĚ CHRÁNIT A DENNĚ SI UDRŽOVAT SVOJE FREKVENCE-na to dostanete při kletbové léčbě i účinné prostředky-pro překódování sebe sama-k ochraně, k posílání lásky, k posílení láskyplných energií u sebe i u rodiny+dostanete také vibrační kód pro ochranu sebe i domu, či bytu nebo prostor v práci-jiné procesy toto nemají-tyto kódy si budete denně pak používat pro svou potřebu kdykoliv-vše při procesu bude vám vysvětleno v textu a zasláno.

Takže pokud se o sebe a své energie budete poctivě starat i po procesu, není prostě možné, aby na vás cokoli a kdokoli působil, pokud se vám to bude dít, pak je to tím, že jste si nedokázala svými myšlenkami, strachy nebo činy udržet své vysokém vibračním poli, které se pak přečišťuje pomocí 7 nebo ve vašem případě paní Anno -21 denním procesu očisty a léčby duše i všech těl-jelikož u vás jde teprve o 1.karmickou očistu a léčbu, je nezbytné jich vykonat po sobě více, jelikož , dle popisu jde opravdu o napadení a kumulaci shluků vašich kleteb rodových s kletbami napadení, což se čistí pak , dle svolení zdroje a vašeho ducha. Přečištění se děje pak ,dle potřeby.Po procesu vám udělám kontrolní rozpis a tam uvidíte nakolik se vám podařilo se za 1.čištění očistit a kolik vám ještě zbývá a budete tam mít i doporučení dalších procesů přímo pro vás
-tento rozpis se dělá také automatickým písmem-takže přímo informace od zdrojové energie pro vás!!! (zasílám vždy emailem do týdne po léčbě)

Jinak svou vyčištěnou karmu si bohužel můžete znovu klidně sama zase zašpinit, když to tak řeknu-a to tím, že cítíte-chybně-vysíláte tím zlo, agresi, silné negace strachu+právě toto vám sníží vibrace o mnoho stovek jednotek a snadno se znovu za čas můžete stát zanešenou závazky, negacemi-vlivem třeba např. pomluv, prožíváním neustálých různých strachů, procítěním nenávisti, zlosti, vysíláním špatných myšlenek atd.-toto všecko vám zase a znovu zanáší duši negativními blokacemi+vlivem toho se znovu tak snadno snížíte samu sebe ve vibrační úrovni+můžete se pak znovu čistit-je to když někdo dokola neslyší, co se mu říká, nevidí to, co je špatně, a neopravuje uvnitř sebe své vlastní jednání a nechce změnit sebe a své chybné vlastnosti+jednání.

Takže , abych to shrnula:
-PO PROCESU SE VY SAMA PAK STARÁTE O SVÉ VIBRACE I OCHRANNOU VRSTVU AURYCKÉHO TĚLA SVÉHO I SYNOVA.
-POKUD SE NEBUDETE CHOVAT A JEDNAT VE SMĚRU JEN A POUZE LÁSKY, ZDROJ VÁM ZNOVU SNÍŽÍ VIBRAČNÍ ÚROVEŇ DUŠE+znovu budete si procházet svými poučeními a učit se z vlastních chyb=bolavým životem s problémy!!!
-po absolvování procesu pro kletby JSTE PLNĚ ZODPOVĚDNOU ZA SVÉ ENERGETICKÉ POLE+ZA TO CO KOLEM SEBE I UVNITŘ SEBE VYSÍLÁTE-podle toho pak se budou pohybovat vaše vibrace duše-udržujete si je změnami ve vlastním jednání a rozhodování-VŠE VE SMĚRU LÁSKY=kdo po vás kamenem, vy po něm chlebem-jak se říká!!! Pokud toto dodržíte, pak vaše vibrace budou správné a vy si je nadále budete schopná sama udržovat bez problémů!
/Marcela Abha
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one