Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Energie duse..jpg
SAMOLÉČBA

-víte o tom, že každý jsme sami odpovědni za to, jakým způsobem se necháváme léčit?
-víte o tom, že příroda má lék na všechny nemoci?
-víte, že jste schopni sami sebe vyléčit i pouhými slovy nebo poslechem hudby?

Každý máme život ve vlastních rukou. Je jen na nás, komu pak svěřujeme péči o naše vlastní zdraví. Vše je jen o energiích a nastavení našich duší.
Co je vlastně nemoc?
-nemoc je stav, kdy se náš organismus delší dobu ocitá v diaharmonickém stavu v tom, kterém orgánu, částech těla+tím dojde ke změnám v metabolice buněk a tím i následně ke špatné reprodukci jednotlivých buněk uvnitř těla, takže vlivem disharmonií v energetickém systému těla aury, dochází i k deformacím buněk, jež se regenerují v daném orgánu s chybou -reprodukce, což následně je vlastní tvorba nemoci uvnitř těla, tedy následně poškozeného orgánu. Vše je ale možné uzdravit, tak proč se o to nikdo moc nesnaží?

Je totiž jen každého odpovědností, jak se nechá léčit, čím a také kým!!! To, že pochybí lékař-je sice jeho vinou, ale tu hlavní vinu máme my, protože jsme tomu lékaři vlastně dovolili, aby nás takto léčil, a že nejste lékaři a nerozumíte tomu? Ale ona neznalost zákonitostí vesmírných zákonů bytí a existence nikoho z nás neomlouvá, stejně tak jako tomu je u běžných zákonů našeho světa!!! Tak i my sami jsme tedy plně odpovědni za to, jak nás léčí lékaři a čím nás léčí lékaři!!! Je jen na nás co si sami zvolíme k tomu, aby se naše energetická těla dostala znovu do harmonií a tím se spustil samoléčebný proces našeho organismu!
JE JEN NAŠE VLASTNÍ ROZHODNUTÍ-JAK A KOMU DOVOLÍME SE STARAT O NAŠE ZDRAVÍ.
-nejlepší je návrat k přírodě, ta má lék na každou nemoc+tohle si nedejte nikým vyvrátit-tohle znaly už naši předkové, proto jsme přežili staletí i bez lékařů ověnčených diplomy-nakonec i oni vycházejí z léčivých možností přírody-pokud chtějí opravdu lidi vyléčit a nejsou napojení na loby mega-výrobců léčiv, jež nám vlastně i tak prodávají "placebo", jež nás moc neléčí, mnohdy naopak, ale to je zase z jiného soudku.

LÉČENÍ ALTERNATIVNĚ
-tato léčba je v této době hodně populární, nicméně je dobře si uvědomit to, co je její podstatou:
-léčení bylinami
-léčení energií
-léčení slov, hudby, či jakkoliv jinak, vše se sbíhá v jedno jediné-LÉČENÍ VIBRACÍ, tedy určitými vlnovými délkami, určitými frekvencemi-jež vyzařují byliny, zvuky, vyslovená slova, či třeba jen vibracemi objímání a láskou. Toto vše je zcela shodné i s tím, jak léčit pomocí frekvencí číselných kódů,
jež mohou doslovně přeprogramovávat nejen náš mozek, ale mohou rovnou přeprogramovávat stavební buňky našeho DNA, tedy změnit naši stavbu těla. Takže vlastně opravit chybnou reprodukci uvnitř buněk "nemocného orgánu"+právě toto se děje jednak při léčení

-energetickými vysokofrekvenčními systémy
(Karuna-ki, Reiki, Kchuei, Reconnection a jiné frekvenční toky)

-léčení slovy, je složeno ze záměru + z vysílané energie k nemocnému(i zde to působí velice rychle a je to velmi účinným způsobem(viz. videjko s léčbou rakoviny Gregga Braden)

-léčení pomocí bylin z čisté přírody
(Dr. Breusse-léčení zdánlivě nevyléčitelných nemocí pomocí bylinných čajů+půstu, viz.kniha rakovina, leukémie a zdánlivě jiné nevyléčitelné nemoci)

-léčení čištění pamětí duše
(SRT, čištění Vyšším Já, karmické čištění+změna nastavení duše)

Všechny tyto způsoby jsou alternací lékařské péče, jež je dána v našich "vyspělých zemích", všichni ale víme, že pokud pacient "nechce se vyléčit=nechce se tedy vzdát příčin, proč nemoc(výchovný program duše )začal, pak nemoc se stane nevyléčitelnou+běžná medicína s tím nic neudělá+pacient prostě zemře nebo má mnoho let potíže s určitým typem nemoci, všechno se tak děje, podle rozhodnutí duše nemocné osoby, ať už si toto uvědomuje nebo nikoliv!!!

KAŽDÁ NEMOC JE URČITÝM TYPEM OČISTNÉHO PROGRAMU PRO DUŠI NEMOCNÉHO+je jen na něm, jak se bude léčit, čím a pomocí koho-vše je totiž jen na jeho rozhodnutí!!! Nejde o nic jiného, než o to, jak pozvolna vzestupují naše duše+očišťují se od škodlivých a chybných našich přesvědčení a nastavení naší duše!!!/Mak
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one