Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
počátek-pilz 1 díl.jpg
CO SE DĚJE, KDYŽ chcete být násilně v souladnosti "dvojplamene"?

-Znovu vás upozorňuji, že dvojplamen je vždy JEN 1/2 CELKU, tedy "DVOJPLAMENE"

-BÝT JEDNOU POLOVINOU Z CELKU ZNAMENÁ, být vždy a v každé sekundě na OPAČNÉ POLARITĚ svému partnerovi, jež je mým "dvojplamenem". Což znamená, že kdykoliv si myslíte, že už už společně budete naladění na jedné vibraci, JE TO VELKÝM OMYLEM-nikdy nemůžete být naladění na stejnou vibrační úroveň ve vztahu "dvojplamene"!!!

PROČ TOMU TAK JE?
-protože jste OPAKEM TOHO DRUHÉHO!!! A to znamená, že když on je naladěn negativně a je například "smutný" a bez nálady, tak vy, abyste dotvořili celek, nutně musíte být na tom zcela opačně, a to je máte pohodu a jste v dobré náladě. Zdá se to být ok a právě správné-ano je to tak, POKUD JSTE SMÍŘENI SE VŠÍM, CO VÁS POTKÁVÁ DENNĚ+POKUD SE VŽDYCKY V KAŽDÉ SEKUNDĚ DOKÁŽETE SROVNÁVAT SE SITUACÍ, ať už je jakákoliv.
Potom dokážete takto vytvářet celek a jste v souladu dvojplamene!!!

Ovšem toto umí jen partneři-dvojplamenů, jež MAJÍ ZPRACOVANÉ oboustranné ZÁVAZKY MINULOSTI, bloky a situace, jež je "BOLÍ"OBA PARTNERY.
- takže pokud tomu takto není, a vy jen všechno "zatlačujete a neřešíte složité společné situace, jež se vám ve vašem společném životě zjevují v denních situacích",
pak následně nutně dojde jednou k situaci "společného bodu zlomu"+právě v takové situaci, se KAŽDÝ Z VÁS OBOU ROZHODNE, JAK BUDE v této klíčové situaci reagovat, a zda chce vyřešit situaci jednou pro vždy nebo tuto situaci budete řešit jindy v jiném vašem životě někdy v budoucnosti!!! A dojde prostě k odchodu jednoho z vás+tím k rozchodu partnerů+proč k tomu dojde?

-protože jeden nebo oba dva "SI OTEVŘOU TO VELMI BOLAVÉ Z MINULOSTI"=dojde ke stejně složité situaci, jako v minulosti i se stejnými aktéry duší+nastává doba "PLNĚNÍ ZÁVAZKŮ MINULOSTI VŮČI SOBĚ VZÁJEMNĚ", nastane čas zúčtování, pochopení druhého, jeho reakcí, vzájemného poznání "bolestí druhého", dojde k osobnímu prožití si toho, co jste si vzájemně udělali v minulosti+PAK NASTANE OKAMŽIK PRAVDY+ROZHODNUTÍ KAŽDÉHO Z VÁS, JAK BUDE REAGOVAT V TÉTO VELICE BOLAVÉ EMOČNĚ většinou velice vypjaté situaci, kdy se ukáže REAKCE KAŽDÉHO Z VÁS+pokud tato reakce bude o pochopení, souladu a vzájemného odpuštění bez použití ega, strachů a agresivní energie, pak se oba dostáváte do souladných vlnění= A TO JE BLÍŽE KE STŘEDU VLNĚNÍ ENERGIE LÁSKY V OBLASTECH VAŠICH SRDCÍ+pak jste kompatibilním párem "dvojplamenu"+vaše energie se umí spojit a umíte je oba dva pak používat pro dobro své i ostatních!!!

-no a pokud v dané vypjaté situaci reagujete KAŽDÝ SÁM ZA SEBE, S POUŽITÍM EGA, VLASTNÍHO PROSPĚCHU A BEZ UZNÁNÍ SVÝCH CHYB+KRITIKY PROTĚJŠKU, pak se stane opak toho výše opisovaného+tím je ODDÁLENÍ VIBRACÍ A ZESÍLENÍ ODPORU STEJNÝCH VIBRACÍ AGRESÍ použitých právě proti sobě, pak jste opravdu "stejně naladění+vaše energie se prostě ODPUZUJÍ A NEJDE JE SPOJIT ZA ŽÁDNOU CENU+pár dvojplamenů se musí rozejít+TAK SE ODDÁLÍ JEJICH SJEDNOCENÍ někdy DO BUDOUCNOSTI.

SOULADNOST OBOU PARTNERŮ "DVOJPLAMENŮ", JE TOTIŽ V KAŽDIČKÉM OKAMŽIKU BÝT A VYTVÁŘET JEDEN CELEK, to je tedy jednou jste dolů a v negacích a jednou jste nahoře v kladech a pozitivitách, jen tyto vibrační úrovně jsou blízko sebe+příliš se neodlišují, to znamená, že mezi nimi není tak veliký "propad energií", který by společnými silami nedokázali společně překonávat=TO JE POHYBUJÍ SE tak zvaně KOLEM STŘEDU VIBRACÍ+NIKOLIV NA OPAČNÝCH PÓLECH SVÉHO Jin-yang kruhu!!! /Mak
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one