Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

Jak SI NAJÍT PARTNERA/ či se dobře VDÁT - OŽENIT

meloun.jpg
Klienti se mě často ptají, jaké jsou důvody rozchodu-rozvodu.
Moje odpověď je ŠPATNÁ VOLBA.
Většina lidí nevidí potíže, které leží před nimi, buď proto, že je prostě popírají nebo proto, že vážné nedostatky jejich potenciálního partnera se neprojeví dříve, než se vše spojí sňatkem. Jako preventivní opatření jsem uvedla šest pravidel, která musíte vážně zvážit PŘED UZAVŘENÍM SŇATKU. Tato pravidla vám pomohou se správně rozhodnout, když se chcete vdát/oženit.

1. Při výběru partnera pro život NEPODCEŇUJTE důležitost FYZICKÉ sexuální PŘITAŽLIVOSTI-tedy své touhy

Pravděpodobně by nebylo dobré vzít si někoho, koho považujete za „přijatelného“, pokud to není vaše priorita. Pokud je pro vás prioritou inteligence, pak se s tímto pravidlem příliš nestarejte. Ale lépe asi uděláte správnější volbu, než zaplatíte vysokou cenu za svůj přepočet. Věřím, že je mnohem bezpečnější vybrat někoho, kdo vás vzrušuje; než ten, kdo tě má rád navenek nebo má sice atraktivní tělo, ale jinak to jde s intelektem mimo vaši souhru. Příliš mnoho kompromisů v této záležitosti může v budoucnu vést pouze k zármutkům a dokonce k mimomanželským záležitostem.

2. Vyberte někoho, s kým můžete být spojeni

Je samozřejmé, že mezi vámi a vaším potenciálním partnerem by mělo být emoční spojení, ale je také důležité vzít si někoho, kdo sdílí vaše zájmy. Například společné sdílení koníčku není jen mnohem zábavnější než samotné, ale také vás spojí.
Výsledkem bude mnohem menší boj o kontrolu nad partnerem. Pojďme se podívat na pár, kteří si společně užívají golf nebo lyžování, a porovnáme je s těmi, kteří si stěžují, že partnerské koníčky vyžadují příliš mnoho času nebo peněz. Je také důležité navzájem sdílet podobné cíle a hodnoty. Mnoho rozvodů po dlouhém manželství, protože nesouhlasí s plány do budoucnosti. Někdy se tento konflikt odhalí až poté, co děti již vyrostly a opustily domov, protože jejich výchova byla jediným společným cílem rodičů.

3. Zhodnoťte historii vztahu vašeho potenciálního manžela / manželky

Všichni rádi začneme znovu. Samostatná biografie však může odhalit určité vzorce, které způsobí zničení vztahu - manželství. Zvláštní pozornost věnujte tomu, jak osoba prokázala schopnost udržovat dlouhodobé vztahy. Také určit, které problémy byly problematické v jeho předchozích vztazích. Byl sex problém? Byly nějaké závislosti? Došlo k násilí? Je velmi důležité nepřeceňovat vaši schopnost někoho změnit. Nezapomeňte, že budete pravděpodobně kupovat hotový produkt.
4. Najděte někoho, se kterým je snadné mluvit, někoho, kdo vám umožní vyjádřit svůj názor, zejména na znepokojivé téma.

Pravda je, že mnoho lidí může mluvit o dobru, ale o těch, kteří se s konfliktem nedokážou vyrovnat, ještě více. Mohou reflexivně pokračovat v útoku, aby tento proces řídili a využili jej ve svůj prospěch. Páry často hlásí problémy s komunikací. Mám však sklon myslet si, že mnoho lidí spolu perfektně komunikuje, prostě se jim nelíbí to, co slyší. Proto je důležité zajistit, abyste mohli najít společný jazyk s těmi, kteří se chystají oženit.

5. Vyberte někoho, KDO JE PŘIPRAVEN a schopen PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST za problémy ve vztahu

Někteří lidé jsou příliš neklidní nebo zranitelní, aby připustili svou vinu. Jiní jsou tvrdohlaví. Pro vyřešení problémů ve vztahu je důležité vybrat někoho, kdo bude s vámi v týmu, kdo bude hrát s vámi, a ne proti vám. Velkou odměnou je najít někoho, kdo se v případě potřeby omluví. Budete překvapeni, jak obtížné je pro mnoho lidí říci „odpustit“ bolesti, kterou mohou způsobit.

6. Vyberte si partnera, JEHOŽ RODINU RESPEKTUJETE nebo ji máte rádi

Pomohlo by také, kdyby JSTE byli úplně zdraví. Vím, že to nemůže být vážná překážka, ale věřte mi, že život bude mnohem lepší a váš vztah bude mnohem silnější, pokud se budete moci přiblížit rodině, kterou jste si vybrali, a naopak. To bude obzvláště důležité, pokud se VYSKYTNOU PROBLÉMY i třeba při setkáních s rodinou. Bylo by hloupé si myslet, že partnera můžete jednoduše vytrhnout z jeho minulých prožitků a šílenství, které zažil ve svém životě.
Výběr životního partnera je velmi subjektivní proces, takže mám podezření, že mnozí k němu přistoupí se svou vlastní prioritou a učiní tak s velkým nadšením.
A přesto doufám, že vám tato pravidla pomohou lépe pochopit, jak se správně oženit/ vdát nebo alespoň si najít toho pravého pro sebe. Vždy se zdá, že vydávám příliš mnoho hluku, když vyvolávám otázku fyzické přitažlivosti jako nedílné součásti zdravých vztahů. Ti, kteří si cení přátelství ve vztahu především, zaujmou k této otázce tvrdý postoj a těším se na dialog.
zdroj: /Stephen Jay Batchen, Ph.D., autor Magnetic Partners/
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one