Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Uvědomování si a ujasnění si NOVÉHO CÍLE
Uvědomování si a ujasnění si NOVÉHO CÍLE
UVĚDOMOVÁNÍ A UJASNĚNÍ SI "NOVÉHO CÍLE", CO VLASTNĚ CHCETE ZMĚNIT+JAK TO CHCETE MÍT
UVĚDOMIT SI, CO CHCI

-to je mnohdy velmi těžké najít, protože pokud nejste spokojeni se svým životem, je to vždy v několika směrech najednou, proto mnohdy najít to nejdůležitější
bývá to nejtěžší, a proto to mnohé lidi od jejich změny odradí.

A proč?

-protože to nejde JEN TAK SNADNO, PROVÉST ZMĚNU ve svém způsobu života!!! Jde totiž o to, změnit hlavně "ZPŮSOB MYŠLENÍ", tím je nutno změnit také
způsob NAHLÍŽENÍ NA SEBE, změnit způsob UVAŽOVÁNÍ A VIDĚNÍ SITUACÍ KOLEM VÁS+také NAHLÍŽENÍ NA SITUACE, V NICHŽ UŽ JSTE!!! A toto je dost
práce sám na sobě, práce
1. na způsobu myšlení
2.na způsobu nahlížení na situace a věci kolem sebe
3.na způsobu nahlížení na samotného sebe
4.jde také o práci "učit se jinak reagovat v každé situaci, co se v ní už nalézáte

a právě toto vše najednou je potřebné dělat proto, abyste "ŠLI TÍM SMĚREM K VAŠEMU CÍLI" A MNOHO LIDÍ TO SAMO O SOBĚ NEDOKÁŽE.

A PROČ TO NEDOKÁŽÍ?
-jde o to, že si nejprve totiž mysleli, že to bude SNADNÉ, protože se už rozhodli "ZMĚNU UDĚLAT", ale ono se to začne NABALOVAT, CO VŠE SE MUSÍ ZMĚNIT, aby se člověk dostal do "cíle, kde chce být"!!!

A CO TOMU VLASTNĚ BRÁNÍ, DOJÍT AŽ DO CÍLE, CO CHCEME?
-hmm... jde ve většině případů o NAŠI VLASTNÍ NETRPĚLIVOST SAMI SE SEBOU, pak také o uvědomování si, že to není snadný úkol pro nás,
pak si JE NUTNO UVĚDOMIT, že totiž "vše souvisí se vším" a také tím pádem i to, ŽE JÁ SE ZMĚNÍM V JEDINÉ VĚCI+ZAČNE SE AUTOMATICKY MĚNIT VŠE A VŠICHNI KOLEM MNE, a to mnohokrát lidem moc nevyhovuje, protože najednou si uvědomí, že TO, ŽE ONI SE ZMĚNÍ, totiž donutí ZMĚNIT I JINÉ A VŠECHNY LIDI A JEJICH REAKCE v každé situaci kolem mne!!! A ono to mnohdy totiž ukáže, pravý charakter lidí, jak náš vlastní+s tím mnohdy nejsme vůbec spokojeni, což povede nutně také k dalším našim "chtěním změny uvnitř samotného sebe", abychom si pročistili své vlastní "svědomí", a tím se také protřídí i lidé kolem nás, kteří s námi zůstanou, a které totiž díky změnám ztrácíme, jelikož musí vymizet "lži, pochlebování, reakce pro líbivá gesta+zalíbení se jiným" a tak dále. Tohle totiž jsou ty naše osobní "NEGACE KOLEM NÁS", které má mnoho lidí kolem sebe+které jim pak dost brání být tím, kým chtějí být, protože jednoduše "lžou sobě do kapes", jak se lidově říká.Změnit jde cokoli, ale je nutno ZMĚNU UDĚLAT VŠUDE UVNITŘ SEBE, A TAKÉ V REAKCÍCH K JINÝM + TOTO JE VELMI TĚŽKÝ ÚKOL pro mnohé, co si myslí, že vše půjde snadno, že všechno co musejí udělat je JEN ZMĚNIT JEDNU VĚC, ale ona ta jedna věc souvisí s mnoha dalšími věcmi, které se právě na tuto jednu věc přímo nabalují.

UVĚDOMTE SI, CO TEDY OPRAVDU CHCETE + JEDNEJTE V TOM DUCHU A JDĚTE POSTUPNĚ V TOM SMĚRU + PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY, CO VÁM STOJÍ V CESTĚ!!! Jedině tak lze dosahovat cílené změny a vytvořit si to, co chcete.
Pokud se totiž nezměníte uvnitř, neodstraníte vnitřní chybné postoje, nejde pak změnit ani vaše myšlení ve vědomí + nelze změnit trvale , ani situace kolem vás a ani váš způsob života, změna je velmi těžká práce sám na sobě - pomoci vám v tom může karmická očista duše, čaker, aury- ta vás nejen navibruje, čímž se začne měnit nejen duch ve vás, ale také se současně mění vaše myšlení vědomé mysli a tím i vaše uvědomování si svých reakcí, tím si přeberete svou odpovědnost za své reakce a tak si UDRŽUJETE ČISTOU ENERGII KOLEM SEBE I V SOBĚ. Jde to u karmické očisty ruku v ruce, napomáhá vám očistit to, co je pro vás nesmírně těžké, a právě v tom vám pomáhá léčení energetických center a duše a její paměti, tedy zápisů, jak jste žili v minulosti dávné i té nynější v tomto životě. Toto vás nastartuje k tomu, abyste si svou změnu mohli současně provést a také si tuto vámi chtěnou změnu ve vašem životě už udrželi, a nenastal tak zvaný "jojo efekt".

CHCETE-LI NĚCO ZMĚNIT, MUSÍTE JÍT AŽ K PŘÍČINÁM, CO VÁM V TOM TOTIŽ BRÁNÍ, v opačném případě jde jen o změnu krátkodobou+váš život se za čas navrátí tam, kde byl, do "starých kolejí". Vše začíná u poznávání sebe sama, a u přijetí sebe sama + hlavně u SEBELÁSKY, pokud tu necítíte dostatečně, nikdy nedokážete změnu udělat bez karmické očisty a pomoci druhého, jež vás povede vašimi bloky, pošle vám očistnou energii + zároveň vám dá afirmační věty, jež vám pročistí pohled na sebe i svět kolem vás+vzbudí vaše "spící já", a udusí vaše ego, jež vás spolehlivě dostalo do situací, v nichž žijete nyní.
Čistý duch ví, co je správné, jedná podle toho a umí vyvinout a najít silnou energii nutnou pro dosažení právě toho vašeho cíle!!! Věřím, že i Vy, co čtete tento článek najdete dost sil, pro vytvoření změny, kterou sami chcete - tak hodně sil všem lidem + mnoho úspěchů ve vaší cestě ke změnám ve vlastním životě!!! ZMĚNIT LZE VŠE, JEN JE NUTNO CHTÍT+ŽÍT V PRAVDĚ SVÉ DUŠE!!!
/Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one