Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
TO, jak myslíš a cítíš, určuje TO, CO NYNÍ ŽIJEŠ!!! To, jak se cítíš NYNÍ , JE DŮSLEDEK NEDÁVNÝCH TVÝCH myšlenek, pocitů a jednání=TVÝCH ROZHODNUTÍ k tomu to udělat tak, jak jsi to udělal= cos cítil, jak jsi u toho myslel a jak jsi pak jednal=cos říkal, cos udělal, a co jsi u toho cítil, protože toto vše je jen ENERGIE, KTEROU TY SÁM VYSÍLÁŠ+odraz toho se ti navrací, násobený pocity, které jsi u toho měl-jejich sílou!!!!
TO, jak myslíš a cítíš, určuje TO, CO NYNÍ ŽIJEŠ!!! To, jak se cítíš NYNÍ , JE DŮSLEDEK NEDÁVNÝCH TVÝCH myšlenek, pocitů a jednání=TVÝCH ROZHODNUTÍ k tomu to udělat tak, jak jsi to udělal= cos cítil, jak jsi u toho myslel a jak jsi pak jednal=cos říkal, cos udělal, a co jsi u toho cítil, protože toto vše je jen ENERGIE, KTEROU TY SÁM VYSÍLÁŠ+odraz toho se ti navrací, násobený pocity, které jsi u toho měl-jejich sílou!!!!
ROZHODNI SE ŽÍT LÉPE, CÍTIT SE LÉPE A MÍT PLNÝ ŽIVOT
JAK ŽÍT LÉPE ODE DNEŠKA? Ano, jde to už od této chvíle, ale rozhodnutí je jen a jen na vás! Vše je totiž jenom o energii, kterou VY SAMI VYSÍLÁTE kolem sebe a do svého okolí a tím i do celého vesmíru. Vše se tak kumuluje, Vaše pozitiva, ale žel i Vaše negativa, tedy i to, co se vám nelíbí, co vám udělá pak překážky, čeho se obáváte, a to, čeho je nejvíce, a čemu VY SAMI DÁVÁTE NEJVÍCE ENERGIE A SÍLY, to se vám NEJDŘÍVE VRACÍ ZPĚT!!!

A PROČ TOMU TAK JE?
-protože vše je jenom energie, kterou vy, jako perpetum-mobile,VY sami vytváříte, a to neustále v každičký okamžik svého života, tak si vytváříte tu "svou vibrační řeku energetických frekvencí, v nichž nakonec jste a v nichž pak následně I PROŽÍVÁTE SVŮJ ŽIVOT S JEHO PROŽITKY, pocity, myšlenkami a svými reakcemi na své okolí!!!

-protože tím tomu dáváte sílu=SÍLU ENERGETICKÉHO NÁBOJE toků energií, ve kterých pak žijete


1.NENECHTE SVÉ SNY NA „AŽ JEDNOU“, začněte je dělat a plnit si už dnes!!! Nenechávejte si už věci až na jindy, dělejte je hned-dnes!!!


2.VŠE KOLEM nás JE LÁSKYPLNÝ TOK, proto dávejte ji bez NÁROKŮ NA JEJÍ NÁVRAT K VÁM!!!! Staňte se tak zdrojem své lásky k okolí, VŠE SE VÁM pak BUDE VRACET ZPĚT!!!


3.POSTAVTE SE SVÉMU STRACHU, který vás jen BRZDÍ VE SPOKOJENOSTI, strach, stres a negativní pocity=BRZDA VAŠÍ ODVAHY ŽÍT NAPLNO!!! POSTAVTE SE SVÝM STRACHŮM a udělejte věci, jak chcete Vy sami!!!


4.PŘIJMĚTE VÁŠ PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK TAKOVÝ, JAKÝ JE PRÁVĚ NYNÍ, cítěním ODPORU UVNITŘ SEBE, si jen v sobě tvoříte negativní pocity, které se tak hromadí a POSILUJÍ VAŠE STRACHY=BRZDÍ VÁS!!!


5.VŽDY A KAŽDÝ OKAMŽIK ŘEŠTE JEN SAMI SEBE!!! Neškoďte nikomu, nepomlouvejte, nekritizujte nikoho, ale ani sami sebe=SOUSTŘEĎTE SE JEN NA VÁŠ CÍL A VYLEPŠOVÁNÍ VAŠEHO ŽIVOTA-a dělejte to hned od této chvíle, protože VY jste tím, kdo se každý okamžik ROZHODUJE, CO UDĚLÁ!!!


6.VĚŘTE SAMI SOBĚ, a jednejte podle toho!!!


7.OKAMŽIK PRÁVĚ „TEĎ“, je to, co máte!!!!! Rozhodněte se už další okamžik mít lepší, to je ve směru toho, co chcete=ROZHODNUTÍ, CO UDĚLÁTE V DALŠÍ OKAMŽIK JE JEN A JEN NA VÁS, tak si VY sami TVOŘÍTE REALITU, jděte v duchu svých tužeb + zbytečně NEBOJUJTE SE STRACHY, ŽE TO VÁM NEVYJDE!!!
8.PŘIJMĚTE SEBE I OKOLÍ, JAKÉ JE, nesnažte se nikoho měnit, jen SAMI SEBE!!! Tím se automaticky změní i Vaše okolí a jednání lidí v něm!!!


9.NECHTE VĚCI, ABY SE STALY, mějte na paměti, že to, co PROŽÍVÁTE TEĎ, v tento okamžik = DŮSLEDEK NEDÁVNÝCH VAŠICH ROZHODNUTÍ, jinak řečeno jen VY sami jste si tím vinni, že „vaše TEĎ“, je takové, jaké je!!! UVĚDOMUJTE SI TO + ZAČNĚTE HNED JEDNAK JINAK, protože ZMĚNIT TO MŮŽETE JEN VY SVÝM JINÝM JEDNÁNÍM, JINÝMI ROZHODNUTÍMI A JINÝMI POCITY A MYŠLENKAMI + NAKONEC I SVÝMI JINÝMI ČINY, které jsou vždy REAKCÍ NA VAŠE OKOLÍ!!!


10.ŽIJTE konečně ten VÁŠ ŽIVOT, JAK VY SAMI CHCETE!!! Rozhodněte se žít lépe, a to hned od této chvíle, protože každá chvíle vašeho života, JE NOVÝ ZAČÁTEK, protože tvoří pak novou a Vaši příští blízkou budoucnost, nikoli dalekou, ale tu vaši osobní a velmi blízkou-myšlení, které máte nyní, tvoří nejbližší vaši reakci, vaši realitu, vaše nejbližší pocity a vaše nejbližší myšlenky + K TOMU SE POTOM PŘIDÁVÁ TO, JAK JSTE MYSLELI, CÍTILI A NEJČASTĚJI MYSLELI A NEJČASTĚJI REAGOVALI Ve své minulosti nedávné= V TOMTO VAŠEM ŽIVOTĚ + ve vaší MINULOSTI DÁVNÉ= ve vašich minulých životech, minulých pochybeních, minulých chybných reakcích, pocitech a myšlení, a proč? PROTOŽE VŠE JE JEN ENERGIE, KTEROU NEUSTÁLE VÁŠ DUCH SHROMAŽĎUJE KOLEM SEBE!!!!!!!
/Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one