Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

Fáze vzestupu duše-víte, kde jste vy?

12407639-karmicke-cisteni-pameti-duse-caker-bunek-dna-na-dalku-1.jpg
Každý z nás se vyvíjí, a to neustále, ať už na tom sám pracuje nebo jen prostě pozvolna žije ten "svůj život".
Tím, jak se vyvíjíme, tím se mění i naše vibrační energie a hustota těla. Mění se tím i struktury DNA a mění se tak i nastavení buněk, dle éterické mapy, jež se zaplavuje více a více světlem, jemuž se pak vše přizpůsobuje, a to je celý vývoj stále dokola, jen je potřebné si uvědomovat, že vývoj je také pro naši planetu, a ona sama nám také napomáhá, jak být s ní v jednotné vibraci, tak se duch zvolna, či vědomým způsobem připravuje na svůj osobní vzestup.
1.stupínek:
-projevuje se mutačními symptomy běžných nám nemocí, jako jsou chřipky, bolesti hlavy, průjmy+bolestmi svalů a kloubů, vše je dáno tím, že fyzické tělo "nestíhá se přizpůsobovat kmitočtu vyšších energetických sfér, které nám vše způsobují. Na tomto základu se mění základní struktury DNA a tím i nastavení reprodukce a regenerace buněk, to znamená, přizpůsobování fyzického těla k vyšším frekvencím, kterými kmitá planeta.
2-stupínek:
-zde je světelnou vyšší energií už zaplavená i celá éterická mapa jemno-hmotného těla, pak jste-li v tomto stádiu cítíte se trochu dezorientovanými, můžete si prodělávat vlny chřipek za sebou, vše má spojení s prosakováním a průniky karmických blokací a závazků.Vše se také dostává do jednotlivých éterických těl, emoční roviny, a protože vše jde rychle, je jasné, že se cítí osoba unavená, má potřeby více spánku a odpočinku-vše díky tomu, že buňky těla opět nestíhají se přizpůsobovat jak novému kmitočtu planety, tak také vlně osobního vzestupu.
3.stupínek:
-je uzemněním, všechny smysly jsou jako by silnějšími, cítíme při tom veškeré prožitky jako by hmatatelněji, než před tím.Vše je to z důvodu, že naše propojení s planetární energií je i přes fyzické tělo a jeho buněčné struktury stejně tak i jako všechna jemno-hmotná těla.
4.stupeň:
-provází hlavně změny v mozko-míšním systému, je často provázen bolesti hlavy, zad v okolí páteře a všech nervech.spojených s míchou, také spojených s ušima,nosem a krkem, tedy i s tím jak mluvíme, jaká slova používáme+jakou intonaci dáváme svým slovním spojením.Mentální tělo je ve změně, a naše vnímání se mění-telepatie, otevírání 3.oka.
5.stupínek:
-je dán spojením a vyladěním se na svou duši, odstranění vlivů ega, my vědomě vnímáme srdcem. Občas se objeví i bolesti na prsou, což je dáno náhlým otevíráním srdeční čakry. Nutnost odpouštět.
6.stupeň:
-co vysíláme, to si také přitahujeme, proto mnozí z nás jsou nuceni vše kolem sebe měnit, některým se mění přátele, rodiny, či přehodnocujeme své přátele i známé.
7.stupeň:
-zbavujeme se emočních bloků, opouštíme ty, co nám nevyhovují, ztrácíme emoční blokace, je potřebné překonávat strachu, tlaky na čele, či bolest v zátylku a v oblasti malého mozku.Jíme méně, lehce a bez masa.
8.stupeň:
-plně se otevírá 3.oko, a tím i vlivem toho nám stoupají bolesti hlavy. Otevírá se nám komunikační kanály-intuice, uvědomujeme si, že vše souvisí se vším, že jsme součástí celku.
9.stupeň:
-používáme vhledy do metrixu jsme ve spojení se všemi, umíme se vcítit a "prožít" to, co jiní jen říkají slovy-vcítění se do jiných je velmi intenzivním.Je oddání se uvědomování si své svobodné volby, opouštění svého ega-zaměřujeme se na přítomnost okamžiku. Vnitřní světlo viditelně září k jiným a do okolí.Jsme napojeni na "kristickou úroveň", jsme propojeni sami se sebou, i s jinými.
10.stupeň:
-vše je jedno, uvědomujeme si, že smíme mít vše a nic nás neomezují. Jste tvůrčími bytostmi a měníte si také svou realitu.
-čas se stává souběžným/existence minulosti, přítomnosti a budoucnosti/, vše existuje najednou jen v určitých realitách. Vnímání časoprostoru je celistvé.
Karmická očista paměti duše, čaker,buněk těla
Karmická očista paměti duše, čaker,buněk těla
počátek-pilz 1 díl.jpg
Motto:

"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC"

George Bernard Show
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one