Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
stažený soubor.jpg
Smrt - NEHODA

-jaký typ odchodu to je?
-proč si toto volí duše?

Každý odchod z hmotného bytí je dobrovolný!!! Je tedy volitelný způsob, jak chci odejít, jakou zkušenost přerodu si sám zvolím, ale mnoho z vás mi namítlo u komunikace na toto téma, a jak je to s nehodami, autohavárií, či jinou nehodou, jež zapřičiní takovýto náhlý odchod ze světa?

Je to zcela jednoduché, jde prostě o REZIGNACI NA TENTO ŽIVOT, CO DOTYČNÝ PROŽÍVÁ, jde o takový jakýsi bojkot toho, co neumějí řešit, co nevědí, jak řešit, či chtějí někoho tímto potrestat.
Žel jde tu také o to, že se duch dostává do situace, s níž vůbec nepočítal, s níž se nijak neumí vyrovnat a zvolí si tento typ "dochodu", takže úniku z toho, co nemůže vyřešit. Jde o takovou-samo vraždu trochu jinak.
Můžete mi namítnout i to, že mnohdy tak umírají i lidé, kteří prostě se dostali jen čirou "zdánlivě" náhodou do místa, kde se NEHODA STANE, a jsou tedy jen jejími "ne dobrovolnými účastníky", jež takto náhle odchází ze světa hmotného bytí tady a teď. žel musím vám oponovat, protože toto si vždy duch zvolí, buď vědomou myšlenkou, jež tomuto celému nutně předcházela, či prostě si toto zvolil už před narozením, jako rychlý přechod do jiného stádia své existence!

Ať už je to jakkoli "neuvěřitelné" tak tento způsob odchodu je opravdu zcela volitelný, pro každou duši. proto je nutno si dost dobře uvědomovat to, JAK MYSLÍME, CO SI DÁVÁME TÍM DO PŘÍČIN PRO NAŠI BEZPROSTŘEDNÍ BUDOUCNOST, proto se zdánlivě zdá, že mnoho lidí, co zemřou na "nehody", jsou v tom nevinně a nemohli to nijak ovlivnit, žel budu vám znovu oponovat, jelikož VŽDY JE TOHO NĚJAKÁ PŘÍČINA, to znamená, že vždycky předcházela nějaká myšlenka, typu...já toto už nevydržím, chci raději zemřít, chci odejít odsud pryč, nechci tu už být, či třeba kéž bych raději rychle zemřel, nebaví mne to tu...a jiné takové myšlenkové pochody, jsou to vědomé i nevědomé přání vysílaná do Universa, které jen vyplnilo to, co si dotyčný přál a dovolilo mu tedy rychle odejít. Žel tím si dotyčný velice ublížil, pokud si toto zrovna nevybral, jako svou zkušenost k odchodu do jiné dimenze, protože tím porušil svůj karmický běh situací a zkušeností, jež samozřejmě v tom životě nedokázal zcela splnit, takže navíc znovu sobě vytvořil, tím svým náhlým odchodem ze světa mnoho nových "bolestných zkušeností" jak sám sobě, tak také všem příbuzným a blízkým lidem, takže zcela stejný typ, jako se to děje u všech ostatních sebevrahů, porušil přímo zákony bytí, prostě je to tak a bude nucen v budoucnu svých životů, nejenže odstranit traumata, která způsobil sobě, ale také ta, která způsobil svým blízkým!

Taková duše se ve většině případů rodí ihned zpět do hmotného světa, aby mohla v co nejratším čase "napravit " to, co svým "rychlým a náhlým odchodem", způsobila. proto se v mnoha případech rodí do téže rodiny, jako další dítě, vnouče, sestra, bratr atd. Aby zde splnila to, co měla udělat v životě před "nehodou", a také to, co způsobila při nehodě, je nucená plnit všechny své závazky, i ty co plnit nechtěla. Vlivem toho je jí dán "dozor", což jsou andělé, osobní andílek strážný a průvodci tak, aby ji vedli hned od narození tak, aby "musela plnit" všechny takové závazky, nelze totiž podle zákonitostí mít po odchodu ze světa, víc závazků, než před narozením!!! Proto se duch vyvíjí, aby rostl svými zkušenostmi a mohl se sám tak za mnoho časů stát stvořitelem svého světa./Marcela Abha Kunz
17.12.2016 20:54:21
Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one