Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

ÚPLNĚK 4.11.2017

měsíc.jpg
Co nám nese úplněk v býku 4.11.2017
Dnes máme ÚPLNĚK ve znamení Býka+to znamená, že posilujeme vše hmotné, tedy i naše těla a to hlavně imunitní systém v tomto podzimním čase! Posilujte ale také vztahy s vašimi blízkými, a také vztah s penízkama, a to znamená, že se především podíváte na svou sebeúctu a svou sebedůvěru+jak se díváte na vztah k majetkům, rodině a penízkům, toto má totiž co dělat s veškerou Vaší hojností a jejím přijímáním, a jak opravdu na tom jste, zjistíte jednoduše už tím, jak se budete cítit, když si nahlas řeknete větičku: "moje peníze", už toto vám odhalí skutečný váš vztah k sobě, a především k vašim penězům, tedy k přítoku a jejich odcházení z vaší peněženky!!!

ÚPLNĚK V BÝKU, je přímo spojen energiemi se zemí, s tokem a výměnou energií Měsíce a Země, a hlavně s tokem živlů, zde na planetě, a to ve směru posíleného živlu "Země", která vládne také znamení "Býka", a protože je úplněk Měsíce v tomto duchu, tak tyto veškeré energie si i sami můžete dorovnat. A jak na to? MEDITUJTE, RELAXUJTE A MYSLETE na harmonické energie uvnitř vás samotných, ale také sami tyto harmonie kolem sebe vyrovnávejte, a to zcela vědomě:
-přestaňte kohokoli kritizovat-ani sami sebe
-urovnejte si veškeré spory ve svém okolí, doma i na pracovišti
-výčitky od jiných si neberte osobně, ale jen jako informaci!!! Tak si nebudete tvořit negativní pocity a frustrační pocity, ale naopak budete ve svém "středu bytí".
-začněte se radovat z toho, co právě nyní prožíváte!!! RADOST JE HNACÍ MOTOR BYTÍ, a určuje kolik energií dáváte do svých přání a tedy určuje i to, zda máte "otevřené srdce", a jste tedy ve spojení s vesmírem nebo nikoli!!!
-odbourejte si VLASTNÍ STRACHY, pracujte na tom, ať už sami nebo s pomocí jiných/psycholog, léčitel, kouč../
-radujte se přirozeně, už jen z toho, že zde jste, protože toto je ono BYTÍ V PŘÍTOMNÉM ČASE, NA ČEM OPRAVDU ZÁLEŽÍ, minulost lze jen přijímat a budoucnost si tvoříte už touto chvílí+každou další-tedy tím, jak se v nich CÍTÍTE, pamatujte si, že DUŠE MLUVÍ POCITY+pokud jsou neustále negativní, či v agresivním toku, pak taková bude i VAŠE NÁSLEDNÁ BUDOUCNOST!!!

-MILUJTE SEBE I SVŮJ ŽIVOT, i když je o dost jiný, než o jakém jste snili-děkujte za zkušenosti+poznání, co vám přináší.
-důvěřujte v běh života, ať už jste spojeni vírou, či jste ateisti, ZÁKONY VESMÍRU SE ŘÍDÍME VŠICHNI, ať už o to stojíte nebo nikoli, je to tak.
-VĚŘTE SI V KAŽDÉM OKAMŽIKU, že vše zvládnete, protože jste to byli jen Vy sami, kdo ke všemu, co vás potkává DAL V MINULOSTI PŘÍČINU, proto se raději nestavte ke všemu "já nic, já za to nemůžu", ale zvažte raději přijetí té dané situace, a zamyslete se jak jednáte, co děláte a jak se to pak projevuje ve vašem životě, protože každičký pocit je stavebním kamenem následné vaší budoucnosti+tak i v tento čas ÚPLŇKU V BÝKU-udělejte si rituálek lásky k sobě samému=zapalte si svíčku (zelenkavou+červenou), pusťte si hezkou hudbu a začněte sebe přijímat bez výhrad, nekritizujte+nehledejte u všeho ono známé "proč zrovna já?"..a odpovězte si raději
-miluji se i s tím, jaký mám život, protože vím, že i já jej mohu svobodně změnit k lepšímu, pokud i já se stanu lepším k sobě i k ostatním lidem-miluji se!
-věřím si plně a zcela ve všem, co utvořím, udělám, že bude pro mou lepší budoucnost
-důvěřuji zcela a bez výhrad vesmíru a jeho zákonitostem, a to i když jim ani za mák nerozumím, protože ony, ať chci nebo nechci, stejně na mne působí+já důvěřuji, že mne dovedou právě tam, kde mám být, abych mohl/a plnit své úkoly duše
-miluji svůj život se vším, co k němu patří, protože to negativní mne poučuje, a to pozitivní mi dává sílu dál jít, jak si moje duše zvolila už před mým narozením
-děkuji sám/sama sobě, že jsem zde, že jsem zvládl/a všechny překážky a vím, že i ty další dobře zvládnu..děkuji za to, že jsem
-miluji své hmotné majetky, své peníze, dům, byt i svou peněženku, stejně tak i miluji sebe sama i své tělo, a to i když bych chtěl/a mít jiné a být jiným člověkem, ale jsem zde teď a tady, jako já sám+miluji se, miluji svou hojnost, miluji své penízky, své majetky hmotné a miluji tuto planetu, kde smím být teď a tady, protože I JÁ VÍM, ŽE SI PLNĚ ZASLOUŽÍM MÍT PLNOU SVOU HOJNOST SE VŠÍM, CO K NÍ NÁLEŽÍ...+ vyjmenujte si, co vše pro vás je "hojnost"...pak poděkujte vesmíru, planetě Zemi+celému Universu za vše, co vám dává+mějte v mysli myšlenku, že i vy si zasloužíte mít plnou hojnost všeho+to bez omezení...potom zhasněte svíčky nebo je nechte jen ve své přítomnosti dohořet+radujte se a těšte se na svou mnohem lepší budoucnost, díky tomu, že jste nyní vysílali jen to dobré do vesmíru a své reality, protože to se k vám také vrátí a už brzy-milujte se.
Vaše Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one