Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Smutek v duši=SILNÁ NEGACE SEBE SAMA
Smutek v duši=SILNÁ NEGACE SEBE SAMA
SMUTEK

Je stav duše- jde o vibraci velice nízkou-slabá frekvence, která je umocněná silou frustrace, kterou právě cítíme uvnitř sami sebe. Smutek je určitý stav, kdy jsme velmi vnitřně zranění, a´t už k tomu přispělo cokoli "z venčí". Smutný člověk bývá zpravidla tehdy, pokud jej něco zklamalo, pokud se nesplnila určitá jeho očekávání, která měl, či pokud sám sebe zklamal, či zklamal jinou osobu, na níž mu záleží.

Pokud si tuto horní stať projdete znovu, zjistíte, že tam se píše o tom, jak vnímáme určité hodnoty v té, které oblasti našeho vnímání života. A to je právě ono úskalí toho, proč se čas od času každý ocitáme ve stavu duše- SMUTEK. Jak už víme jde o stav, kdy je zkresleno NAŠE VNÍMÁNÍ A NAŠE VIDĚNÍ DANÉ SITUACE, která nám smutek zapřičinila, ale na druhou stranu, opravdu nám to zapřičinily vnější okolnosti?
-NE, JSME SI ZA TENTO STAV " SMUTKU " VINNI SAMI, protože jsme to jen a jenom my sami, kdo se nechal strhnout do postoje vlastní duše a to postoje SMUTKU!!!!


-CO ZPŮSOBUJE ENERGIE SMUTKU?

Energii smutku, nám tedy způsobuje určitý "náš postoj", naše VLASTNÍ VIDĚNÍ SITUACE, která nám způsobuje onen stav duše, který je provázen velice silným a rychlým skluzem z vyšších energií do planiny nízkého toku energie duše. Náš duch je ukotven v prvotní hmotě, kterou nazýváme duše, tato má množství možných nastavení=FREKVENČNÍCH ZÓN, do kterých se může přeladit zcela sama, či pod vlivem nastavení srdeční čakry. Energetická hladina "Smutek", je tedy nízká frekvence, která nám znemožní na určitou dobu, abychom PLNĚ PROŽÍVALI S RADOSTÍ SVŮJ ŽIVOT.

-JAKÝ DOPAD MÁ TATO ENERGIE SMUTKU NA NÁS?

ENERGETICKÝ DOPAD SMUTKU je podle toho, jak dlouho v něm setrváváme,
Také jak SILNÝ PROUD SMUTKU jsme si nastavili, a zda jej časově jsme schopni rychle překlenout nebo nám naopak bude časově víc a víc
zabírat naše energetická nastavení v mnoha dalších směrech, nejen v oblasti srdeční roviny a emocí. Pokud nám stav "smutku" přejde od srdeční oblasti dolů do oblasti strachu, což je druhá a třetí čakra, pak nám pravděpodobně za čas prřojde smutek a jeho energie do oblasti základní čakry, tedy přímo do bodu bytí "já jsem" a pak už je jenom krůček k tomu, aby se nám tato NASTAVENÍ FREKVENCÍ SMUTKU dostala přímo do zápisu DNA buněčné hladiny a tím i do budoucnosti našich prožívání, pak nastane to, co nazýváme přecitlivělost nebo naopak dojde k nastavení "znecitlivění" prociťování, a smutek nám vejde přímo do krevního řečiště- DNA krve, to znamená, že každičkým kouskem našeho těla VIBRUJE SLABŠÍ A SLABŠÍ TOK ENERGIÍ. A to znamená, že máme co dělat s depresemi, silnými úzkostmi, a to vše se nám ještě začíná umocňovat stresovými situacemi nepozornosti, nesoustředěním a zmatkem, který nastává vlivem stále zesilující "stabilní naší frekvence energií v auře", energií smutku, který se nám postupně začíná nejen dostávat do denního života, ale hlavně pod kůži do každičké naší činnosti, tím nám zcela ochromuje a znemožní prožitky radosti ze stávajícího života-proto jsme ihned zdrojovou energií odpojeni a naše duše se ocitá zcela v osamění- toto by ji mělo restartovat, leč u mnohých jedinců dojde v tento čas k tomu, že nastupují vládu v auře a čakrách i v duši NEGACE VLASTNÍ, PAK NEGACE OD CIZÍCH A NÁSOBÍ SE NÁM V TĚLE I AUŘE NEGACE OVLIVNĚNÍ, KLETEB,vlivů TEMNÝCH SIL z tohoto, ale i minulých našich životů- A PROČ?
PROTOŽE JSME SE DOSTALI DO SILNÉ NÍZKÉ FREKVENCE NEGATIVNÍCH VLIVŮ, a protože jsme se se nechali vlastní frustrací zahnat do kouta naší duše a tím jsme si oslabili víru a důvěru ve spojení se zdrojovou základní energií!!!

SMUTEK = VELMI NÍZKÁ VIBRAČNÍ ENERGIE DUŠE, kterou si ale zvolíme my sami!


-CO S TÍM MOHU UDĚLAT SÁM?

Pokud se již ocitám ve fázi delší dobu ve smutku, je dobře se pozastavit, zda můj prožitek smutku, je opravdu to, co chci.
Jestliže zjistím, že situace, která mne vedla k takovému prožívání, tomu opravdu odpovídá, pak je vše ok a mohu si svůj smutek prožívat v normálu a naučit se jej překonávat a postupně se s toho úplně vymanit.

Pokud, ale jsem již dlouhou dobu ve stavu duše "Smutek", a trpím už depkami, stavy úzkostí, či dokonce stavy šoku z traumat, pak je zcela jistě na místě hledat pomoc u odborníka- ať už duchovního terapeuta, kněze, či ideálně u psychologa, či pokud mám obtíže závažnějšího charakteru u psychiatra. Pokud i nadále mi obtíže nepřechází, je nutno si uvědomit:
- proč stále mám smutek v duši?
- co jsem pro to udělal, abych se znovu začlenil do běžného nastavení mojí duše?
- spolupracoval jsem s terapeuty opravdu nebo jsem jenom čekal, že léky, či terapeuti udělají vše za mne?
- jsem já sám aktivní se svými rozhodnutími být fit a v duševní pohodě?
- myslím víc na negativní věci, situace nebo myslím víc na pozitivní věci a situace- co z toho já sám očekávám ve svém životě?
- dovolím si věřit těm, kdo mi pomáhají nebo se jenom tak tvářím a uvnitř sebe vím, že mi to stejně nepomůže, protože nechci být ok a v pořádku?

Pokud si některá svoje nastavení uvědomíte, a zjistíte, že napříč tomu chce se dostat ze smutku, MUSÍTE ZAČÍT U SEBE!!!

1. ROZHODNOUT SE UKONČIT SMUTEK!!!
2.ZAČÍT PROTO NĚCO DĚLAT A DODRŽOVAT RADY TERAPEUTA.
3.ZMĚNIT SVŮJ REŽIM DNE-začít se radovat z maličkostí.
4. UDĚLAT SI ROZPIS PRÁCE SÁM NA SOBĚ+DODRŽOVAT HO.
5. Naučit se znovu vnímat život radostně a s láskou k sobě, ale i k životu!
/Marcela Abha Kunz
18.10.2016 12:43:32
Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one