Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

BIO-INFORMAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO UZDRAVENÍ A REGENERACI BUNĚK V TĚLE

Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč

NEGACE VLASTNÍ

i286260064317505063._rsw1280h960_szw1280h960_.jpg
NEGACE, vlastní i kolem nás
O NEGACÍCH kolem nás v konkrétním případě.

Mnoho lidí je v negacích, ale mnoho z nich se obklopují NEGACEMI VLASTNÍMI, a to je daleko horší, než když k vám vysílají negace jiní. Proč je to horší?
Protože Vy sami jste tím, kdo posiluje veškeré negativní vlny kolem vás, tedy i ty, které k vám jsou vysílány někým jiným nebo i ty, které jste se uvolili nést v rodové linii, ale i ty, které jste si sami v minulých svých životech vytvořili! Takže, pokud Vy sami se ještě negujete - například...já jsem nemehlo...toto jsem celý já...mi se to nikdy nepovede...nebo jsem idiot, hlupák...a tak dále. Toto jsou vlastní negace, kterými sami sobě "hážete klacek pod nohy" v cestě vaším životem.Sebedůvěra a sebeláska je to nejdůležitější, a tu mnoho z nás ještě nemá tak, jak by ji mělo mít nastaveno.

Nikdy nic není špatně, i to, co jsme provedli nesprávně, protože i to se ukáže později, až se nám odraz energií toho vrátí zpět k nám, ukáže jako veliké poučení ve směru poznání na vlastní kůži problémů, které jsme si sami naší třeba i nesprávnou reakcí, nesprávnou myšlenkou, či nesprávným činem nebo i nesprávným podlehnutím pocitu zlosti, agrese a jiných pocitů, sami přitáhli do našeho života. Toto vše skrývají naše VLASTNÍ VYTVOŘENÉ AKTUÁLNÍ NEGACE, KTERÉ KOLEM SEBE ŠÍŘÍME, dnes a denně, aniž bychom si to uvědomovali. A potom se vše dovrší k neúnosné míře a stane se to, že SE SVEZEME NA VLNĚ ENERGIÍ DO MNOHEM NIŽŠÍCH VIBRACÍ další řeky energií, po které začneme plout NA VLNÁCH POTÍŽÍ, PROBLÉMOVÝCH SETKÁNÍ, KOMUNIKACÍ spojených nedorozumění a omylů, KTERÉ SE PROSTĚ K NÁM PŘITAHUJÍ tím, co sami vysíláme-A PROČ tomu tak je? PROTOŽE JSME na NIŽŠÍCH VIBRACÍCH, VLIVEM NAŠICH NESPRÁVNÝCH REAKCÍ na situace kolem nás!!!
A jak z toho ven? Jak se dostat na vyšší frekvenci, kde je řeka HOJNOSTI, DOSTATKU A LÁSKY?
Jednoduše, stačí se prostě denně chovat správně v každičký okamžik nebo pokud ještě nejste na této úrovni, stačí se PRAVIDELNĚ ČISTIT VAŠE ČAKROVÁ CENTRA +SLADIT VŠECHNY AURYCKÁ TĚLA.
CO VÁM POMŮŽE?
-pravidelná denní dýchací cvičení
-myslet nejen pozitivně, ale také naučit se věci přijímat bez hodnocení
-nekritizovat nikoho
-vysílat kolem sebe jen lásku k sobě, ale i k vašemu okolí, a to ať už si to zaslouží nebo ne, protože okolí odráží jen tu energetickou hladinu, kde se vy sami nacházíte aktuálně, takže reakce okolí jsou podle vašich reakcí
-milujte vše, co k vám přichází
-děkujte za každý den, za každý problém, za každou radost
-myslete více na druhé, než na sebe
-naučte se děkovat za vše a všem
-naučte se vidět v každé situaci, co vás to mělo naučit
-žijte naplno každičkou chvíli a prožívejte a prociťujte své niterní pocity
-jednejte tak, jak chcete v dané situaci, aby se k vám lidé zachovali, když se v budoucnu třeba v téže situaci ocitnete
-MILUJTE SVŮJ ŽIVOT, JAKÝ PRÁVĚ JE, protože pokud je krásný a plný lásky-radujte se je vám přáno a jedete v řece energií, které jsou v souladu s vámi a vaší duší. A pokud jste právě v řece energií naplněné smolným obdobím-děkujte za taková rychlá poučení, které vám život uštědřil, protože Universum chce, aby jste si už brzy mohli zasloužit také tu vyšší vibrační řeku plnou radostí a láskyplných energií, a je tedy jen na vás, jak brzy si najdete přejezd a přechodovou hladinu energie do té vyšší frekvence světla a lásky a radosti.Pamatujte si, CO VYŠLEŠ-TO SE TAKÉ VRACÍ UMOCNĚNO SILOU, KTEROU DO TOHO DÁŠ!!!!!
To znamená pokud se zrovínka rozcházíte s partnerem a jste na sebe vzteklí, potom toto vysíláte kolem sebe a také k vašemu partnerovi, a jak veliký vztek na sebe máte vzájemně máte tak to je ta síla, kterou do celé této energetické situace vkládáte a ta se násobí+zcela jistě se velmi brzy vrací s ještě větší silou k vám samotným a přitahuje k vám tedy stejný negativní pocit pomsty, frustrace, urážek, vzteku i agrese v podobě sebelítosti a dalších i menších problémů nebo, pokud je síla negací velká tak i velkých problémů, které následně k vám přicházejí i po mnoho měsíců, let nebo i desetiletí a to jsou jen VAŠE VLASTNÍ NEGACE KOLEM VÁS Z TOHOTO ŽIVOTA, co teprve, když se k tomu přidají VAŠE NEGACE RODOVÉ, pak i KLETBY, ZLOBA JINÝCH A OVLIVNĚNÍ NEBO I VLIVY MAGIE ČERNÝCH SIL. Pak nastává celoživotní kolotoč potíží, problémů a nezdarů. A to vše jste v minulosti nebo i v tomto životě přiživili jen vy sami- VY JSTE TEDY TEN SPOUŠTĚČ TOHO, zda se vám bude dařit nebo ne!!! /Marcela Abha Kunz

JAK MOC SE MÁTE RÁDI

MÁTE SEBE RÁDI ? a NA KOLIK SE MÁTE RÁDI?
Zamyslete se a ohodnoťte sami sebe ve stupnici 0 - 10 nakolik se máte rádi, potom si , podle obrázku-bodů vyťukejte větu "mám se rád/a" a ohodnoťte se podle pocitů uvnitř duše -vaše duše vám řekne překvapivě, jak jste na tom se SEBELÁSKOU.
Mnoho lidí si myslí, že zcela samozřejmě ano, ale až na sezení a při terapeutické práci metodou EFT, zjistili, že se mají jen velmi málo rádi.Tuto pravdu o nich samotných odkrylo jejich nevědomí, při poklepech na akupresurní body-vyznačené na obrázku- a po následném sebe-zhodnocení si uvědomili, že mít se rád, je zcela něco jiného, než si zprvu sami o sobě mysleli.
Drtivá většina z mých klientů se ušklíbla, už při položení věty a dotazu -Jak se máte rád? Zprvu sami rychle odpoví...jasně, že se mám rád/a. Ale následně sami zjistí, že to je u nich samotných jinak, že si sami překvapivě zjistí při tomto velmi jednoduchém testíku, že se jim nedaří právě proto, že sebe nemají dostatečně rádi.
A toto je důvod mnoha nezdarů- sami sebe peskujeme, odsuzujeme své vlastní jednání a chyby, kterých se v životě dopouštíme, toto vše zůstává uloženo v naší duši - jako negativní pocity a negativní energetická zatížení, která jsou později příčinou našich nezdarů v některých oblastech našeho života. Ovšem toto není všechno! Dalším takovým vodítkem je to, JAK SAMI SEBE PŘiJMÁME v běžném životě, POKUD SE NEMÁTE DOSTATEČNĚ RÁDI - NEBUDETE SE ANI PŘiJMAT S TÍM, JACÍ JSTE, a dál pokud se NEBUDETE PŘÍJMAT, NEDOKÁŽETE SAMI SOBĚ ODPOUŠTĚT- A TOTO JSOU DALŠÍ VLASTNÍ NEGACE A ENERGIE, KTERÝMI SAMI SOBĚ ŠKODÍME, kterými si bráníme mít, co chceme, či dělat a dosáhnout toho, po čem toužíme. Tyto a ještě další NEGACE SE NÁM TAK HROMADÍ V NAŠÍ AUŘE I ČAKROVÝCH CENTRECH, která potom nemohou dodávat dostatek energií jednotlivým orgánům a pokud takových VLASTNÍCH NEGACÍ MÁME MNOHO I Z MINULOSTI, nastává zlom, kdy se začíná vše projevovat na hmotné úrovni-tedy v našem životě a v jeho zdraví, či jednotlivých oblastech -vztahy, práce, přísun peněz a majetků, ale i ve vnímání hodnotových žebříčků duše.
Pokud chcete být v pohodě a zdraví, mít hojnost v každé oblasti vašeho života, je na čase si všechny, alespoň z tohoto života vámi nahromaděné negativní energie očistit. Zvolte si některou očistnou kůru, kterou najdete v akčních cenách na mém webu nebo na webech jiných léčitelů, protože nyní je další vlna stoupajících vibračních energií v celé naší soustavě planet, dovolte si být sami zdraví, spokojení a bez vlivů negací, které si každý sám můžete vytvářet už ve vlastním nevědomí+vlivem vlastního chybného vnímání a vidění světa i sebe.
Přeji Vám všem nádherný den a posílám mnoho láskyplných energií k Vám právě teď
Vaše Marcela Abha Kunz
18.10.2016 09:18:27
Marcela Abha Kunz
DIAGNOSTIKA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one