Marcela Abha Kunz
Marcela Abha Kunz
VŠE JE ENERGIE, VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM!!!

- vše, co se nám děje JE ODRAZ TOHO,
CO JSME MY SAMI UDĚLALI V MINULOSTI

-KAŽDÝ DEN MŮŽE BÝT "NOVÝM STARTEM"
mého života, stačí jen chtít!!!

-Vše, co opravdu chci, mohu změnit - pokud se k tomu
opravdu rozhodnu!!!

-Všichni jsme zodpovědni za to, co se nám děje!

-Každý z nás se potýká s kritikou sebe i druhých!

-Všichni tu řešíme, nějaký složitý problém!

-Každá myšlenka je energií pro budoucnost!

-Každý pocit a procítění mění tok energií v nás i kolem nás!

-Rozhodujeme se každou sekundou, o tom co si myslet,
o tom, co cítit u toho, o tom, jak se dívat na situace, v nichž jsme...atd.
Všichni si takto kolem sebe tvoříme shluky energií, ve kterých pak žijeme.
/Marcela Abha Kunz/
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Diagnostika aury,čaker s vysvětleními a doporučeními / 1200 Kč
Opište prosím kontrolní kód "8011"

SÍLA SLOVA, aneb energie kolem nás

hqdefault_2.jpg
SÍLA SLOVA

O slovu MUSÍM...
-toto slovo úplně a zcela popírá základní zákon celého bytí. a tím je NAŠE SVOBODNÁ VOLBA, řekneme-li si, v jakémkoli směru, že něco "MUSÍME", pak jednoduše popíráme to, co opravdu chceme!!!!!!!!!!!!! Takže pojďme si to blíže projít, jaké energie vlastně tímto slovem spouštíme:
-jednak stavíme si vlastní "ODPOROVOU VLNU", která se následně pak staví proti nám samotným a proti splnění toho, co chceme nebo dokonce i toho, co jsme řekli, že "MUSÍME", VLNA ODPOROVÉ ENERGIE JE TÍM VĚTŠÍ, ČÍM VĚTŠÍ JE NAŠE "POVINNOST", tedy nutnost splnit to, co jsme si řekli, že právě "musíme udělat"...je to docela paradox, co říkáte? Ale žel ve vlnění a naší energii, jde o běžný krok=reakci na to, co vlastně "musíme", už toto samotné slovo je nejen silným energetickým bodem, ale zároveň jde také o to, zda "musím s přívlastkem chci to udělat= s pocitem, že to jdu udělat ráda nebo zda jde o "brzdící energii" slova "MUSÍM", kdy se mi do toho nejenže nechce, ale dokonce to vůbec vlastně nechci. Potom se z veškeré energie mnou vynaložené na činnost, co jsem si řekla (nebo mi jiná osoba řekla,), že ji musím udělat, pak takovou veškerou energii používám vlastně na to, abych si vytvářela moře podružných překážek, bodů, co mne budou oddalovat od splnění toho, co vlastně, ani nechci, ALE PROSTĚ MUSÍM....položme si tedy otázku, proč vlastně potom použít slovo "musím", které přímo jasně popírá zákony "O SVOBODNÉ VOLBĚ KAŽDÉHO JEDINCE".

A TAK SE ZNOVU ZAOBÍRÁM SLOVY, JEJICH ENERGIÍ+JEJICH ÚČINKEM NA NÁS SAMOTNÉ, a proto
-mnohokrát mne již napadlo, jak moc NEVÍME O SÍLE SLOV, KTERÁ POUŽÍVÁME!!! Teď se na to tedy trochu podíváme.
Slovo je vyjádřením vlastních myšlenek, jde tedy o jasný náš vlastní čin, jehož se poté mnohdy sami zříkáme, jelikož si až později uvědomíme, co jsme sami vyřkli. No, toto jistě zná mnohý z nás sám o sobě-nakonec nic nového pod Sluncem, viďte...ale já jen chtěla navodit atmosféru uvědomování si toho, co říkáme, co si myslíme a co opravdu děláme..vnímáte to, že jde vlastně o tři různé věci?...snad ano, proto je potřebné si také udělat v tom jasno:
-CO SI MYSLÍM...
-CO VYSLOVUJI=tedy co činím, protože už naše slova=ČIN, tedy to, co jsme udělali, to znamená, že jsme něco...řekli, pak se ještě k tom u všemu přidá ENERGETICKÁ SÍLA toho, co jsme "řekli", a to znamená náboj, který jsme tomu slovu (našim činům) vlastně dali!!! A toto vše se nám potom samozřejmě hromadí kolem nás, a žel také v nás-to znamená záznamem v naší duši, protože duch zaznamenává opravdu vše, co udělá, co zažívá-díky tomu se nám pak SMĚRUJE NÁŠ VLASTNÍ VÝVOJ DUŠE=VZESTUP nebo i pokles ducha v těle.
Ale o tom jsem původně vůbec nechtěla psát, zde se znovu ukotvím v náplni tohoto článku- síla slova!!! Proto bude snadnějším si ji uvědomit a to na příkladu:

slovo ...MUSÍM...jde o slovo běžně a mnohdy denně používané, ale uvědomujeme si, že tímto slovem si sami "programujeme svou nevědomou mysl" ? Uvědomte si....MUSÍM...co při tom cítíte? Ano jde o tlak a odpor, jež se vám nutně vytváří uvnitř vás samotných, protože slovo "musím", je oním MANIPULÁTOREM vás samotných, protože uvědomme si to, My zde MUSÍME JEN ŽÍT+jak žijeme je již náš způsob "plnění karmických úkolů", co jsme si sami zvolili+slovo "MUSÍM", je slovem velké síly+odporu, kterým si stavíme svou "zeď", kterou potom sami a dobrovolně mnohdy znovu a znovu zdoláváme, protože jsme se tak prostě NASTAVILI...MUSÍM...vybičováváme si svou sílu na něco, co mnohdy vůbec, ale vůbec NECHCEME...a to jen proto, že jsme si to řekli nebo nám to bylo vnuceno, či jinými způsoby (okecávajícími si) jsme přijali plnění a dělání něčeho, co vlastně nechceme, či třeba dokonce, ani nepotřebujeme...uvědomte si, co vlastně "musíte" ?...co opravdu musíte?...
-ano jen žít tento život+nejlépe v plné radosti, ale tu nám zase kazí naše jiná slova, činy, energetické náboje toho, co říkáme, děláme nebo čím vším jsme manipulováni v našem bytí tady a teď...takže ?...znovu se vrátím k tomu,
-myšlenky-jsou jen VAŠE+VY JE MŮŽETE ZMĚNIT!!!
-slova=JSOU JEN VAŠE A VY JE MŮŽETE ZMĚNIT!!!
-POCITY=jsou jen VAŠE+VY SE ROZHODUJETE, JAK SE BUDETE, či CHCETE CÍTIT v každém okamžiku+podle Vašich pocitů se vám také honí v hlavě Vaše MYŠLENKY+potom podle VAŠICH MYŠLENEK, se vám tvoří VAŠE VOLBA SLOV+VAŠE VOLBA VAŠÍ NÁLADY=tím si zvolíte svůj momentálně zvolený ZPŮSOB ŽIVOTA=TÍMTO SI PAK VOLÍTE SVOU REALITU...proto někdy se stačí jen tak pozvolna se nadechnout, zamyslet nad tím, co a jakým způsobem říkáme...VOLBA SLOV = volba energií kolem vás i ve vás = VOLBA SVÉ REALITY...VOLBA TOHO, CO BUDE V NEJBLIŽŠÍ VAŠÍ REALITĚ...vynecháním slova "MUSÍM"+jeho nahrazením slova "CHCI" VÁM UDĚLÁ DIVY VE VAŠÍ REALITĚ...a stejné, je to i s používáním nadávek, oslovení sebe sama, či jiných lidí ve vašem okolí= VAŽTE SI VŠECH I SEBE SAMA+vpusťte láskyplná slova do svých úst, garantuji Vám, že vše se Vám v dobrém vrátí zpět.

S láskou ke každé bytosti Marcela Abha Kunz
Karmická očista paměti duše, čaker,buněk těla
Karmická očista paměti duše, čaker,buněk těla
počátek-pilz 1 díl.jpg
Motto:

"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC"

George Bernard Show
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one